Kontakt:

JOLA:
   tel. kom. 601 720 390  e-mail:  jolatrojan@interia.pl

KLAUDIA:
   tel. kom. 515 173 332O Nas:

   Nazywam się Jolanta Trojan jestem fizjoterapeutką, trenerem personalnym, instruktorem aerobiku, nauczycielem Yogi, oraz licencjonowanym instruktorem zumby.

   Studio Ruchu "Trojan" to klub fitness powstały z "JolaFitness" jest firmą założoną przeze mnie w 1994 roku.

   Od 2000 roku prowadzi go ze mną, moja córka Klaudia, która powoli przejmuje kierowanie klubem.

   Klaudia jest absolwentką Instytutu Kultury Fizycznej. Zajęciami fitness interesowała się od dawna, tematem jej pracy magisterskiej była "Rekreacja w Klubie Jola Fitness". Klaudia jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej, posiada wiele dyplomów ukończenia szkoleń m/i trener personalny, TRX, spinning. Od 2 lat szkoli się w zakresie dietetyka i suplementacja diety.

   Staramy się pracować z klientami wg koncepcji Health Related Fitness dbając o wszystkie komponenty tej koncepcji.

   Sprawność w naszych czasach to nie tylko zgrabne ciało, obecnie mając wiedzę na temat pojęcia zdrowia próbujemy osiągnąć zdrowie optymalne, jest to nie tylko stan związany z nieobecnością chorób, ale również dodatkowo z uzyskaniem możliwie jak najlepszej dla danego wieku kondycji fizycznej, intelektualnej i emocjonalnej człowieka.

   W Studio Ruchu "Trojan" przywiązujemy dużą uwagę do naszego wykształcenia i osób z nami współpracujących, gdyż materiał z którym pracujemy czyli ciało ludzkie, nie posiada nowych części zamiennych.

I takie też jest nasze motto "Po pierwsze nie szkodzić"


Serdecznie zapraszamy na zajęcia w naszym klubie Jola i Klaudia.

Webdesign JOLA FITNESS | www.jolafitness.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 (c)